درباره ما

درباره ما

این مجموعه از سال ۱۳۸۲ شروع به کار کرد در حوزه های مختلف با مشاوره با مشاوران تخصصی ما خدماتی بدون هیچ اظطراب با خیالی آسوده تحویل بگیرید .

محمد چراغعلی خواننده و سرپرست گروه موسس این مجموعه با تعهد و سالها تجربه و سابقه ی اجرای برنامه این گروه را مدیریت میکند . امید بر این است شادی و نشاط سراسر سرزمین ما را فرا بگیرد و دور از بیماری و ناامنی همه ی انسان ها در آرامش زندگی کنند.

محمد چراغعلی خواننده و سرپرست سرای شادی

در حوزه ی جشن ها و شادی ها گروه ما خدمات شایسته با سابقه ی درخشان به نشانه ی رضایت مندی مشتریان ارائه میکند.
1- عروسی های مذهبی و غیر مذهبی
2- گروه موسیقی سنتی
3- اجرای موسیقی برنامه در جشن مهمانی و بزم
4- جشن تولد
5- جشن عقد نامزدی
6- مجری
7- خواننده پاپ و پلی بک
8- دیجی و سیستمصوتی
9- شعبده بازی
10- تقلید صدا
11- نقالی شاهنامه خوانی
12- گروه نمایش
13- گروه کودک
14- ارگ کیبرد
15- استیج
16- نورپردازی
17- صندلی
18- گروه تواشیح
19- استندآپ کمدی
20- سخنران
21- مولودی خوان
22- موسیقی محلی
23- گروه رقص

امروز در این دوره و در این برهه از تاریخ نه تنها کشور با بلکه دنیا با موضوع بیماری کوئید ۱۹ درگیر هستن و به همین دلیل خیلی از جشن ها و شادی ها لغو شده در صورتی که انسان به شادی احتیاج دارد شادی باعث حرکت و انگیزه و امید میشود . به همین دلیل بسیاری از عزیزانی که جشن یا برنامه ای میگیرند به دو صورت است.

شکل برنامه ها در شرایط کرونا:

1- در فضای باز : در فضای باز یا باغ و… مشکلی پیش نمی آید اگر فاصله گذاری به درستی رعایت شود هیچ مشکلی نداره و میتوان جشن را برگزار کرد چرا که در طول این دو سال بسیاری از مراسم ها به همین شکل برگزار شد.

2- در فضای بسته و سالن: در این شرایط باید تعداد مهمان نسبت به مساحت فضا بسیار بسیار کمتر باشد فاصله ها بسیار زیاد باشد مثلا در یک سالن ۲۰۰ متری ۲۰ نفر بیشتر نباشد . سیستم تهویه ی هوا وجود داشته باشد اگر ارتفاع و سقف بلند تر باشد بهتر است.